MENU

NAJčITANEJSIE

1 Recepty

Bez múky a cukru! Zdravý banánový chlieb len z piatich ingrediencií

2 Móda | Sex & vztahy

11 dôkazov, že sa do vás zamiloval a myslí to vážne

3 Sex & vztahy

Prvý sex a strata panenstva: Kedy je ten správny čas?

4 Recepty

Zdravé lievance zo špaldovej múky

Najviac sexi: Desať častí ženského tela, ktoré mužov provokujú

Najviac sexi: Desať častí ženského tela, ktoré mužov provokujú
Foto: pixabay.com

Sex & vztahy

Ženy a ich večný boj s ideálom krásy. Ženy a ich neustále premýšľanie či sú dosť príťažlivé pre opačné pohlavie. Ženy a ich túžba páčiť sa a byť neodolateľná. Lenže sú predstavy žien o tom, čo je na ženskom tele sexi rovnaké ako predstavy mužov?

Vzťahy medzi opačným pohlavím sú námetom pre neustále prieskumy, výskumy a rôzne zisťovania. Jedným z takýchto prieskumov je aj ten, ktorý poukazuje na mužské predstavy o tom, ktoré časti ženského tela si všímajú najviac a ktoré dokážu poriadne „poštekliť“ ich sexuálne predstavy. Tak si to teda porovnajte či sú vaše predstavy o týchto ideáloch rovnaké ako tie mužské…

Nohy

Hoci nohy nepatria medzi tie úplne top časti ženského tela, ktoré  si muži všímajú na nežnom pohlaví, predsa len patria do desiatky tých, ktoré do tohto rebríčka zaradili. Pestované ženské chodidlá, s krásne upravenými nechtami v žiarivých farbách, niektorých mužov skutočne „rajcujú“. Atraktívne sú aj malé štíhle členky, pretože vytvárajú ilúziu, že ženské chodidlá sú oveľa menšie a menšie sú pre mužov atraktívnejšie.

Chrbát

Aj chrbát patrí medzi tie časti ženského tela, ktoré muži považujú za sexi. Aj preto sa sexi šaty s hlbokým výstrihom na chrbte objavujú na fotografiách v ženských časopisoch a mnoho celebritných žien na radu svojich módnych štylistov siaha po takýchto šatách. Ak sa k tomu pridá odhalené decentné tetovanie niekde v dolnej časti chrbta alebo blízko ramena je viac ako isté, že muži pocítia pri pohľade naň šteklenie vo svojich intímnych partiách.

Bruško

No jasné, muži milujú vypracované bruško, ale zasa netreba to preháňať, tehličky sú skôr výsadou mužskej populácie. Väčšina mužov uvádza, že sa im páči pekné ploché bruško s mäkšou výplňou, teda nie tvrdý svalový betón. Pretože pritlačiť si tvár do vytvarovaného, ale mäkkého bruška a zvláčniť ho svojimi  bozkami je náramne vzrušujúce.

Vlasy

Vlasy? Áno vlasy, sú naozaj celkom dôležitý určujúci aspekt pre mužov, keď si vyberajú ženy. Niektorí muži preferujú brunetky, iní blondínky… Mnohí muži milujú zvodné šteklenie ženských vlasov na svojej koži, značná časť mužského pohlavia je doslova unesená krátkymi vlasmi, veľa chlapov vyhľadáva napríklad aj netypické farebné odtiene ako ryšavá, popolavá a podobne…

Ženské telo je pre mužov príťažlivé
Foto: pixabay.com

Boky

Ženy s ladnými pohybmi bokov sú pre mužov ako magnet. Véčkový tvar, ktorý tvoria boky a lono ženského tela sú veľmi silným sexuálnym stimulom pre mužov a venujú mu náležitú pozornosť. Treba však poznamenať, že vychudnuté modelky ani zďaleka nespĺňajú mužské predstavy o sexi tvare ženského „V“.

Kľúčna kosť

Čudné, však? Čo už len môže byť sexi na kľúčnej kosti… V podstate nejde len o kľúčne kosti, ale o celú túto časť tela aj s krkom. Len si spomeňte ako muži radi chytajú žene krk a potom ho pobozkajú alebo ako radi hladia túto časť ženského tela, je to pre nich tak živočíšne erotizujúce, mohli by sme to nazvať dravé živočíšne pudy, ktoré sú spojené s jemnou dávkou surovosti a vášne.

Pery

Zatvorené, otvorené, plné, červené, ružové, prirodzené… Hovorí sa , že oči sú oknom do duše a pery by sme mohli označiť, že sú dverami do srdca.

Prsia

Samozrejme, že muži s obľubou zízajú na ženské prsia. A hoci sú jedným z najdôležitejších sexuálnych stimulov, v rebríčku sú až na treťom mieste. Takže ak vás príroda príliš neobdarila na týchto partiách nezúfajte, sú dve dôležitejšie časti, ktorými ho môžete očariť. Aha, a ešte treba poznamenať, že muži síce radi pozerajú na tie obrovské balóny, ktoré sú často dielom plastického chirurga, ale určite ich nepovažujú za pozitívne sexi, skôr za vulgárne burcujúce.

Zadok

Krásny pevný a vyšportovaný zadok, ktorý priam pozýva „chyť si ma“ je ako magnet na ruky. Vôbec to nie je prekvapujúce, že muži si na ženách všímajú najmä ich zadky, pretože aj ženy si na mužoch všímajú presne to isté.

TOP: Oči

Konečne ich tu máme, „okná do duše“. Prečo oči? Všetko je to v pohľade… Ten dokáže hotové zázraky, pretože pohľad mení charakter celého vzhľadu ženy. Vôbec to nie je o farbe očí, je to o to pohľade, z ktorého idú muži do kolien. Čiže aj ženy s nie príliš vyšportovanou postavou, dlhými vlasmi alebo plnými perami dokážu opantať mnoho mužov a to tým, že ich jednoducho odzbroja svojím neodolateľným pohľadom.

Foto: pixabay.com

Komentáre

Top