MENU

NAJčITANEJSIE

1 Recepty

Bez múky a cukru! Zdravý banánový chlieb len z piatich ingrediencií

2 Móda | Sex & vztahy

11 dôkazov, že sa do vás zamiloval a myslí to vážne

3 Sex & vztahy

Prvý sex a strata panenstva: Kedy je ten správny čas?

4 Recepty

Zdravé lievance zo špaldovej múky

Môj priateľ má mikropenis! Takto presne to v našom vzťahu vyzerá!

Môj priateľ má mikropenis! Takto presne to v našom vzťahu vyzerá!
Foto:pixabay.com

Erotické poviedky Sex & vztahy

Vedci hovoria, že priemerná dĺžka penisu je od 12 do 16 centimetrov. Samozrejme, že existuje mnoho variantov veľkostí, ale ja som sa stretla s majiteľom pravdepodobne toho najmenšieho penisu na svete! Samozrejme, že som mu ho nemerala (aj keď som naozaj chcela), ale jeho stoporený penis nebol dlhší, ako môj palec na ruke. Tak, asi päť cm.

Prvotný šok

Chodili sme spolu už nejakú dobu a mala som ho naozaj rada a nevedela som sa uz dočkať, kedy sa konečne romanticky pomilujeme. Keď k tomu jeden večer došlo, mala som hlavu plnú očakávaní. Akcia sa konala v takmer úplnej tme, a už v momente, keď sa vyzliekol mi bolo jasné, že náš sex bude odlišný, na aký som bola doteraz zvyknutá. Napriek tomu som sa však rozhodla to nevzdať.

foto1
Foto:pixabay.com

Už je dnu?

To je asi najhoršia otázka, akú môžete položiť chlapovi s mikropienisom. Zakaždým, keď sme mali sex, áno mali sme ho viackrát, som mala chuť mu túto otázku položiť. Problém bol, že zakaždým som nevedela, či ide v danom momente ešte o predohru, alebo či už naše milovanie prežívame naplno. Dokonca som si naštudovala a trénovala Kegelove cviky, čo je posilňovanie svalov panvového dna. Tieto cviky som praktizovala aj počas nášho milovania, ale aj napriek tomu som stále nič necítila!

Príbeh čitateľky: Manžel mi bol neverný, no toto odo mňa nečakal

Museli sme nájsť polohu, ktorá mi vyhovovala…

…Ale samozrejme, ani pri jednej to nebolo úplne dokonalé. Najhoršie to bolo v misionárskej polohe. Niekedy keď sme to robili zozadu, tak som ho cítila, ale aj tak boli momenty, kedy som si nebola taká istá a otázka, či je už dnu, mi znovu nedala pokoj.

Stala som sa odborníkom v orálnom sexe…

…Akoby aj nie, s takým mikropenisom? Musím ale povedať, že so žiadnym bývalým priateľom som si to tak neužila. A užívali sme si to doslova obaja!

Konečne som si užila aj análny sex

Análny sex bol doteraz pre mňa extrémne bolestivý, tak som musela túto polohu vždy iba odmietať. S ním som si ale túto polohu mohla konečne aj vychutnávať bez odmietania.

Malý penis má aj dobré stránky

Konečne som si užila orálny sex, ktorý bol poskytovaný mne. Potvrdilo sa, že muži s malým penisom, sú v orálnom sexe lepší. Neviem či je to tým, že si svoje nedostatky uvedomujú a snažia sa ich kompenzovať, ale priateľov penis sa aj vďaka tomuto nestal dôvodom na rozchod.

Komentáre

Top