MENU

NAJčITANEJSIE

1 Recepty

Bez múky a cukru! Zdravý banánový chlieb len z piatich ingrediencií

2 Móda | Sex & vztahy

11 dôkazov, že sa do vás zamiloval a myslí to vážne

3 Sex & vztahy

Prvý sex a strata panenstva: Kedy je ten správny čas?

4 Recepty

Zdravé lievance zo špaldovej múky

Máte tieto vlastnosti? Zaručia vám úspech u druhého pohlavia

Máte tieto vlastnosti? Zaručia vám úspech u druhého pohlavia
Foto: pexels.com

Sex & vztahy

Niektoré ženy milujú mužov, ktorí sú iniciatívni a výstrední, niektoré ich naopak nenávidia. U mužov to funguje rovnako, niektorým sa páčia ženy dravé, iným zasa tie jemnejšie a romantickejšie. Orientovať sa v tejto spleti protichodných názorov je niekedy naozaj ťažké.

Našťastie, existuje šesť zaručených a osvedčených vlastností, ktoré sa cenia pri oboch pohlaviach. V prvom rade treba byť vždy sám sebou alebo sama sebou a v druhom, využiť týchto šesť kvalít a zvýšiť tak svoju šancu na úspech.

Foto: pexels.com
Foto: pexels.com

1. Smejte sa

Humor môže mať mnoho podôb, takže nájdite si ten svoj a snažte sa ho používať. Dávajte si však pozor na vulgárny alebo extrémny humor, platí totiž, že všetko musí byť v rámci určitých hraníc. Ženám sa páčia muži, ktorí ich skutočne rozosmejú, ktorí si vedia robiť žarty aj sami zo seba, ktorí vedia rozprávať krátke a vtipné príbehy… U mužov platí to isté, žena ktorá sa vie smiať je pre mužov ako magnet. No ako už bolo spomínané, musí to byť v rámci slušnosti a znesiteľnosti, čiže človek by nemal byť hlasitý a nepríjemný a nemal by sa snažiť byť stredobodom pozornosti. Niekoľko dobre zvolených vtipných komplimentov a rozumných pripomienok bude bohato stačiť.

2. Priznajte si záujem

Nie je nič horšie, ako sa dostať do polohy priateľa či priateľky s niekým, s kým máte záujem nadviazať partnerský vzťah. Ak sa žena alebo muž dostane do takejto situácie, čiže do polohy priateľa či priateľky, len ťažko sa prepracuje k niečo vážnejšiemu a hlbšiemu. Správnym smerom treba vykročiť už na začiatku. Netreba sa báť prejaviť svoj záujem, zdravé sebavedomie sa páči aj jednému aj druhému pohlaviu.

Foto: pexels.com
Foto: pexels.com

3. Správajte sa sebaisto

Mať istotu v sám seba a v to, čo človek robí je ťažké. Je to však jedna z kvalít, ktoré sa cenia pri oboch pohlaviach. Sebaistota, ale musí vyžarovať správnym spôsobom, pretože ženy napríklad milujú dôveru, no nenávidia aroganciu a u mužov to platí podobne. Buďte teda zdravo sebavedomí, do spoločnosti prichádzajte a správajte sa vyrovnane a objekt svojho záujmu sa nebojte osloviť. Nesprávajte sa však namyslene a príliš dominantne. Snažte sa radšej pôsobiť dôverne, pokorne a zúčastnene.

Sedem znakov, že je dobrý v posteli

4. Majte v niečom záľubu

Ak má človek jednu alebo viac záľub, vášeň pre nejakú vec alebo činnosť, je viac ako isté, že nebude mať problém s témami na rozhovor. Pretože tráviť s niekým čas a nemať sa o čom rozprávať, príliš príťažlivo nepôsobí… Ženám sa páčia muži, ktorí rozprávajú o niečom, z čoho sú nadšení, v čom sa im darí, čo skúšajú. Pôsobí to na ne neuveriteľne príťažlivo a sexi. Platí to však aj opačne, ženy ktoré sa nestarajú len o svoj vzhľad, šatník a topánky, ale venujú sa aj niečomu plnohodnotnejšiemu sú pre mužov atraktívnejšie.

Foto: pexels.com
Foto: pexels.com

5. Vyžarujte „veľký štýl“

Tak ako muži obľubujú upravené a moderné ženy, tak aj ženy majú rady dobre oblečených a upravených mužov, ale to asi neprekvapí nikoho. Je to veľké pozitívum, ak sa muž dokáže obliecť v rámci módnych trendov a udržuje svoj výzor upravený, čistý…  Toto platí aj pri účese, moderný a upravený účes je čerešničkou celkového vzhľadu.. Pri ženách je dôležité, aby svoj make-up príliš nepreháňali, pretože muži, hoci sa na takéto ženy radi dívajú, doma takú mať nechcú.

6. Ukážte nežnosť a slabosť, keď treba

Foto: pexels.com
Foto: pexels.com

Ženy sledujú reakcie mužov na rôzne citlivé témy, ako sú problémy ostatných žien, ich choroby, ich postavenie v spoločnosti a podobne… Všímajú si, akí sú napríklad k čašníčkam, k predavačkám, k šoférkam, k svojim matkám. Podľa toho, ako sa správajú k iným ženám, dokážu vyhodnotiť, aký typ človeka je daný muž. Ženy milujú dobrosrdečných, citlivých a empatických mužov, ktorí vyžarujú charizmu a v spoločnosti sú obľúbení. U žien sa ešte stále traduje, že by im tieto vlastnosti mali byť od prírody dané, ale skutočnosť je úplne iná. Dnešné ženy sú omnoho viac nezávislejšie, dravšie a silnejšie, no niekedy je dobre prejaviť svoju nežnosť a slabosť, pretože muži potrebujú cítiť, že sú tí silnejší, o ktorých sa žena môže oprieť.

Komentáre

Top