MENU

NAJčITANEJSIE

1 Recepty

Bez múky a cukru! Zdravý banánový chlieb len z piatich ingrediencií

2 Móda | Sex & vztahy

11 dôkazov, že sa do vás zamiloval a myslí to vážne

3 Sex & vztahy

Prvý sex a strata panenstva: Kedy je ten správny čas?

4 Recepty

Zdravé lievance zo špaldovej múky

Čo sa oplatí ochutnať na Street food parku?

Čo sa oplatí ochutnať na Street food parku?
Foto: instagram

Recepty

Vybehni von s kamarátmi, rodinou a užite si príjemnú atmosféru s dobrým pouličným jedlom, z každého kúta sveta na najbližšom Street food parku. Pravidelné informácie pridávajú na svoj facebook a instagram. Tak príď a neoľutuješ!

Foto: instagram
Foto: instagram

1. Gyoza

Sú to tradičné japonské vyprážané pirôžky, plnené zeleninovou plnkou, so sladkou chilli omáčkou, posypané sezamom a zeleninou. Mňamka!

Foto: instagram
Foto: instagram

2. Pastrami

Toto je jedlo pre pravých chlapov, ale neodolá mu ani jedna žena. Hovoríme o 6 mesiacov zrejúcom hovädzom mäsku medzi dvoma opečenými chlebíkmi s roztopeným syrom, horčicou a uhorkou. A kde inde si ho dať, ako v známom foodtrucku Barskde?

Foto: instagram
Foto: instagram

3. Churros

Tento mexický dezert je vlastne vyprážané cestíčko, obalené v škoricovom cukri, zaliate čokoládou a sympatický Mexičan, ktorý ho pripravuje vám určite zlepší náladu svojím úsmevom. A o churros už ani nehovorím!

4. Bacon and Cheese hotdog

Instagramové šialenstvo s fotkami pravých amerických hotdogov pokračuje a tentokrát nemusíš len lajkovať fotky, ale stačí prísť a môžeš si užiť lahodnosť tohto “šmaku“. NYC Corner na teba čaká.

Komentáre

Top