MENU

NAJčITANEJSIE

1 Recepty

Bez múky a cukru! Zdravý banánový chlieb len z piatich ingrediencií

2 Móda | Sex & vztahy

11 dôkazov, že sa do vás zamiloval a myslí to vážne

3 Sex & vztahy

Prvý sex a strata panenstva: Kedy je ten správny čas?

4 Recepty

Zdravé lievance zo špaldovej múky

5 super jednoduchých účesov na vianočný večierok, s ktorými zažiarite

5 super jednoduchých účesov na vianočný večierok, s ktorými zažiarite

Krása Zaujímavosti

S vianočnými večierkami sa to v nasledujúcom období bude len hmýriť. Často nám však nezostáva dostatok času na úpravu. Po práci bežíme rovno tam a na účes nemáme popri povinnostiach ani pomyslenia. Preto sme sa milé dámy  pozreli na 5 účesov, ktoré zvládne každá jedna z nás, a to bez žehličky alebo špeciálnych prípravkov. Behom pár minút z nás vyčarujú bohyne, či už máme dlhé alebo kratšie vlasy.

Roztomilá mašlička

K rozprávkovému outfitu sa hodí niečo jemné a nežné, tak prečo neskúsiť jednoduchú mašličku? Vyzerá možno zložito, ale vytvoríte ju behom chvíľky a ste pripravená oslniť.

Dravý drdol

Ide o jednu z variácií na drdol, kedy si vypneme vlasy nahor (je to praktické a s odhaleným krkom aj sexi) a v rámci uvoľnenosti ich trochu povolíme a dodáme im akoby pohyb. Takýto účes máte hotový za 5 minút a so správnymi šatami z vás spraví hviezdu večierka.

Vodopád

Ak máte trochu viac času a skúseností, tak nasledujúci účes vykúzlite bez akýchkoľvek problémov. A výsledok? Ten za to stojí, aj keď máte polodlhé vlasy. Jemné vlnky akoby padali dolu a vás to takmer nič nestálo.

Pre energickú ženu

Úplne najjednoduchší účes zo všetkých je vhodný pre tie, ktoré chcú vyzerať dobre, ale jednoducho to s vlasmi nevedia. Stačí malá obmena chvosta a vianočný večierok bude váš.

Úplne nakrátko

Aj vy ste nedávno podľahli módnemu trendu krátkych vlasov? Či už máte vystrihané obe strany hlavy alebo len jednu, aj tak máte veľa možností, ako sa učesať. S týmito účesmi strhnete na večierku pozornosť každého.

Komentáre

Top