MENU

NAJčITANEJSIE

1 Recepty

Bez múky a cukru! Zdravý banánový chlieb len z piatich ingrediencií

2 Móda | Sex & vztahy

11 dôkazov, že sa do vás zamiloval a myslí to vážne

3 Sex & vztahy

Prvý sex a strata panenstva: Kedy je ten správny čas?

4 Recepty

Zdravé lievance zo špaldovej múky

Spávam so svojím nadriadeným. Je to výhodné!

Spávam so svojím nadriadeným. Je to výhodné!
Foto: pexels.com

Sex & vztahy

Už viac ako päť rokov spávam so svojím nadriadeným. Necítim sa vinná ani zlá, iba som využila príležitosť, ktorá sa mi naskytla a ak by som ju nevyužila ja, dostala by ju iná žena, ktorá by ju určite využila.

Nikdy by som nebola povedala, že raz sa k niečomu takémuto dopracujem aj ja. No, stalo sa. Som rozvedená mamička štrnásťročného syna a žijem spolu so svojou matkou v jej dvojizbovom byte. Otec nám zomrel pred niekoľkými rokmi a bývalý manžel nestojí  za zmienku. Nezaujímal  sa o nášho spoločného syna ani počas manželstva, vtedy svoj čas a peniaze venoval radšej zhýralej zábave so svojimi kamarátmi, po rozvode má jeho starostlivosť podobu 80-tich eur, ktoré každý mesiac posiela ako povinné výživné. Každá žena, ktorá má dieťa, mi dá za pravdu, že 80 eur je iba kvapka v mori, ktorá je potrebná na zabezpečenie potrieb „násťročného“ dieťaťa.  A preto je pre mňa moja práca veľmi dôležitá.

Podviedla som priateľa. Čo ak sa to prevalí?

Celú domácnosť financujeme s mojou matkou spoločne. Teda z jej skromného invalidného dôchodku, ktorý ide zväčša na lieky a lekárov, a z mojej výplaty, ktorá je o niečo lepšia ako priemerná mzda žien na severe Slovenska. Moja práca je pre mňa dôležitá z viacerých hľadísk, okrem toho, že mám slušne platené miesto, nachádza sa aj v mieste, kde žijem, čo je pre mňa obrovská výhoda, pretože do práce prídem za desať minút a z práce rovnako, čiže mi zostáva viac času na syna a domácnosť.

Foto: pexels.com
Foto: pexels.com

No a teraz poďme k tej časti môjho života, ktorá sa vám určite nebude páčiť. Áno, mám pomer so svojím nadriadeným, ak sa to tak vôbec dá nazvať. Nejde o žiadny vzťah, iba o akýsi vzájomne výhodný obchod. Za svoje služby v podobe občasného sexu, som získala v podniku, v ktorom pracujem, lepšiu pracovnú pozíciu a tiež mám jeho slovo, že ak sa bude v podniku prepúšťať, budem na zozname medzi poslednými, keďže návrhy na ľudí, ktorí majú byť prepustení, idú aj z rozhodnutia môjho nadriadeného. Okrem iného mi to prináša aj iné výhody, ako napríklad možnosť pracovať nadčas a zarobiť si viac peňazí alebo lepšie dodatočné ohodnotenie a podobne…

Priznám sa, zo začiatku som z toho mala zmiešané pocity, ale keďže mám od rozvodu na mužov celkom ťažké srdce, časom som sa zmierila s tým, že ma zrejme ostatné ženy  nazývajú „pobehlicou“, ibaže ja sa tak necítim. Beriem to ako výhodu, ktorú som získala a ktorá mi prináša potrebný osoh. Mrzí ma len, že môj nadriadený je ženatý a má dve krásne deti, mrzí ma to kvôli jeho manželke, lenže nie je to moja vina, že to u nich takto funguje.   Ak by môj vedúci nespával so mnou, určite by spával s nejakou inou kolegyňou, dokonca v poslednom čase mám podozrenie, že sa tak aj deje, ale nie som si úplne istá, pretože v našom zaužívanom spôsobe sexuálnych stretávok sa nič nezmenilo.

Foto: pexels.com
Foto: pexels.com

Určite si teraz poviete, že to, čo robím nie je dokonalé riešenie a môže sa napríklad stať, že si môj vedúci nájde inú kolegyňu, s ktorou si dohodne vzájomne výhodný obchod, a verte, že takých žien je viac ako dosť. Ani ja neplánujem v takomto niečom fungovať po celý zvyšok života a viem, že by som si dokázala nájsť aj inú prácu a prispôsobiť tejto práci svoj život. No pokiaľ to môže fungovať takto, nechcem to meniť. Necítim sa vinná ani zlá, len som využila príležitosť, ktorá sa mi naskytla a ako som už povedala,  ak by som ju nevyužila ja, dostala by ju iná žena, ktorá by ju isto využila.

Komentáre

Top