MENU

NAJčITANEJSIE

1 Recepty

Bez múky a cukru! Zdravý banánový chlieb len z piatich ingrediencií

2 Móda | Sex & vztahy

11 dôkazov, že sa do vás zamiloval a myslí to vážne

3 Sex & vztahy

Prvý sex a strata panenstva: Kedy je ten správny čas?

4 Recepty

Zdravé lievance zo špaldovej múky

Pripravujete skvelý výlet, ale s kým? Frajerom či kamarátkou?

Pripravujete skvelý výlet, ale s kým? Frajerom či kamarátkou?

Cestovanie

Všetky sa podľa mňa zhodneme na tom, že cestovanie je záležitosť, ktorá nám prospieva. Po náročných mesiacoch práce príde zaslúžený oddych. Aktívny či pasívny, dôležité je, že prišiel jeho čas, ale čo ak vás cestovanie osamote neláka? Ako si lepšie oddýchnete? S partnerom či kamarátkou?

S partnerom

Pozitíva

Mať pri sebe svojho miláčika na dovolenke je jedna z najkrajších vecí na svete. Môžete spolu preskúmavať svet, deliť sa o to, čo ste našli, či si len užívať tie krásne chvíle, keď ste spolu a nemusíte myslieť na nič iné. Žiaden zhon, dosť času na všetko a pocit bezpečia. To sú hlavné výhody párovej dovolenky. Konečne sa môžete lepšie spoznať, keďže pravidlo starých mám, že chlapa spoznáš až s ním soľničku vysolíš (aspoň to hovorila moja prastará mama), sa v dnešnej dobe lepšie hodí na dovolenku. Partnera spoznáš, až keď s ním prežiješ prvú dovolenku.

Negatíva

Presne. Partnera spoznáte, až spolu prežijete vašu prvú dovolenku. Aj keď spolu žijete v jednej domácnosti, v dnešnej dobe zistíte, že tam na seba narazíte možno len zopárkrát do týždňa. Po práci ide jeden nakupovať, druhý vybaviť potrebné veci a zrazu je desať hodín a pomaly čas ísť spať. Naopak na dovolenke máte na seba 24 hodín. Až tam zistíte, či máte podobné návyky a záľuby. Ak aj už máte svoju prvú dovolenku za sebou, tak isto viete, že muži (nie však všetci, pretože odmietame hádzanie do jedného vreca) sú často len veľké deti a aj na dovolenke potrebujú náležitú opateru. Na dovolenku si tak vezmete dve v jednom. Vášho miláčika, ale aj človeka, ktorý bude potrebovať vašu pozornosť. Nemal by však prísť na dovolenke rad aj na vás?

engagement-1718244_1920
Foto: pixabay.com

Kamarátka

Pozitíva

Jedna duša v dvoch telách. S kamarátkou ste nerozlučná dvojica už dlhé roky a presne viete prečo. Rozumiete si, ste jedna druhej spovedníčkou, pozná o vás veci, ktoré by ste partnerovi nikdy nepovedali, zažili ste si s ňou už čo to a nikdy ste sa neodlúčili (neberieme do úvahy ženské hašterenie, ktoré k tomu jednoducho patrí). Dovolenka s ňou je dokonalý oddych, keďže už takmer ani nemusíte hovoriť o tom, čo chcete robiť. Spolu idete športovať, loviť mužov, v prípade, že ste zadané, tak len športovo, opaľovať sa či kúpať. Dokonca viete, kedy máte jedna druhej plné zuby a potrebujete si oddýchnuť. Nič zlé sa nedeje. Je to vaša kamarátka. Spolu si prečítate knihu, ale aj vyrazíte za dobrodružstvom.

Negatíva

Poznáme to každá jedna. Jednoducho sme ženy a máme v sebe zakorenenú potrebu byť dokonalé. Nie je na tom nič zlé, len to občas vyústi do konfliktu osobností. Záleží na kamarátke. Hlavne ak nie ste naladené úplne na jednu vlnu, môže sa stať, že práve tu sa ukážu problémy, ktoré sa doma dali poľahky prehliadnuť. Vtedy príde na rad tá naša hlavatosť a potreba viesť a už sa doťahujete ako malé školáčky. Neboli sme to my, ak by si nezačali liezť do kapusty a vyťahovať staré veci. Hold nedá sa nič robiť, lebo ak sa hádajú kamarátky majú dosť munície na to, aby bola z dokonalej dovolenky hotová pohroma.

girls-839809_1920
Foto: pixabay.com

Milé dámy, samozrejme je len na vás, ako si dovolenku naplánujete. V každom prípade si ju hlavne užite a načerpajte sily na nové dni.

Foto: pixabay.com

Komentáre

Top